ماجنوبیا 100% یه سره توبهشتیم چون کاملا جهنمو درک کردیم

آخخخخخخخخخخخخخخ که چقدر گرمه هواکلافه

یعنی به واقع آب پز شدیم

/ 5 نظر / 19 بازدید
بهناز

وای واقعا چه میکشید شما؟ تابستون امثال خیلی گرمه[خنثی]

بهناز

وای واقعا شما چیکار میکنید توی این هوای گرم! تابستون امسال هم که گرمتر از همیشه شده

ساقي

اونایی که فکر میکنن از همه بهترن! کلاسشون ازهمه بالاتره! حضرت موسی... با این نبوتش! با این کلیم الله بودنش! با این اولوالعزمیش... وقتی خدا به او فرمود : بدترین خلقم را بیاور !... حتی سگ مریض چرک آلود را نیاورد! طناب را دور گردن خودش انداخت... خدایا از خودم بدتر پیدا نکردم...!

پیراشکی عشق

امسال گرمای تهران واقعا کلافه کننده شده. من همش به شماها فکر میکنم ولی میدونی چیه. چون شما مادگی گرمای به اون شدت رو دارید به همون اندازه امکاناتش رو هم دارید. مثلا همه ی خونه ها کولر گازی و همینطور مغازه ها و... درست میگم؟ ولی ما اینجا تو تهران به خاطر شلوغی و ترافیک بیش از حد تو خیابونا سرگردون میشیم

ما که این دنیا شانس نداشتیم اون دنیارو هم با این تفاسیر شانسی نداشته باشیم. از بچگی این تجمع جمعیت تو گروه سنی ما بهمون فشار آوارده، این پستت منو یاد کنکور و کار پیدا کردن انداخت، از بس سهمیه شاهدو بسیجو ایثارگرو خانواده درجه یک همون ارگان داشت که نوبت به ماها نمیرسید،حالا تا تالاسمی میبینم میگم اینو باید خدا ببره بهشت، شهیدا که بهشتن، اکثر مادر پدرا که میگم ببرن بهشت، اماما و 124هزار پیغمبر که بهشتن، شما جنوبی ها هم که بهشت میخواید دیگه ناامید شدم تو بهشت جا پیدا بشه.